facebook google
  • KURSYJĘZYKOWE DLA DOROSŁYCH Z DOFINANSOWANIEM Z PRACY. ZAJĘCIA Z DOJAZDEM DO DOMU LUB FIRMY. PŁAĆ ZA KURS DO 50% TANIEJ. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!

KURSY INDYWIDUALNE I GRUPOWE DLA PRACOWNIKÓW FIRM I KORPORACJI

• ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ZA 55 PLN ZA 60 MIN.

PROMOCJA OBEJMUJE UCZNIÓW, KTÓRZY WYKUPIĄ LEKCJE NA MINIMUM 6 MIESIĘCY. LEKCJE W CENIE 55 PLN ZA 60 MINUT LUB 80 PLN ZA 90 MINUT.

Kursy językowe do matury i egzaminu gimnazjalnego

kursy-matura

Oferujemy efektywne kursy dla zdających maturę oraz egzamin gimnazjalny. Zajęcia prowadzimy na UrsynowieGwarantujemy naszym słuchaczom wysokie wyniki z powyższych egzaminów, ponieważ kurs prowadzą wymagający i doświadczeni nauczyciele, którzy mają uprawnienia egzaminatora maturalnego lub egzaminatora egzaminu gimnazjalnego z danego języka obcego.

Co więcej, nauka do matury i egzaminu gimnazjalnego w naszej szkole odbywa się w małych grupach 3-5 osób, co pozwala osiągnąć lepsze efekty w procesie nauczania niż ucząc się w większych grupach w innych szkołach.Uczestnicy kursu zdają 3 egzaminy próbne przygotowane przez swojego lektora. Po każdym egzaminie uczeń otrzymuje szczegółowy wynik egzaminu z raportem, który określa mocne i słabe strony danego uczestnika kursu.

Lucky Luke - Szkoła Językowa Warszawa

ul. Rybitwy 4a lok. 22
02-806 Warszawa
kontakt@luckyluke.edu.pl

Więcej w: Aktualności

P T

Oferta: angielski dla firm, angielski konwersacje, konwersacje native speaker, kurs angielskiego warszawa, native speaker angielski, szkoła językowa warszawa, szkolenia językowe, kursy językowe w firmie, kursy językowe firmowe, angielski z dojazdem, angielski indywidualnie

Szkoła Języków Obcych Lucky Luke w Warszawie posiada w swojej ofercie kursy z języków obcych dla firm. Nasze kursy angielskiego cieszą się dużym zainteresowaniem a nasza kadra w Warszawie świetnie poprowadzi dla Waszych firm kursy z różnych języków np. angielskiego, francuskiego. Możemy zaproponować kursy indywidualne lub w małych grupach, angielski native-speaker i wiele innych.
Dzięki szerokiej ofercie nasza szkoła językowa w Warszawie jest uznana za jedną z lepszych dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły językowej w Warszawie.